Your item succesfully added on your shopping cart
Most Golden Gate w Kalifornii

Cena:

29,99 zł

Numer produktu:

CB1174
Potrzebujesz innego rozmiaru ? Skontaktuj się z nami !

* wymagane pola

100% ręczne wykonanie

Wszystkie obrazy wykonane przez naszą firmę są robione od początku do końca ręcznie sprawiając, że każdy produkt to niepowtarzalne dzieło sztuki.

Najlepsza jakość płótna

W codziennej pracy korzystamy z najlepszych jakości materiałów. Każdy obraz drukujemy na płótnie najwyższej klasy nawlekając na krosno z prawdziwego drewna sosnowego!

Polska produkcja

Kupująć u nas masz pewność, że każdy obraz został wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów przez polski zespół fachowców. Nie sprzedajemy obrazopodobnych produktów sprowadzanych z Chin.

Wysoka jakość wykonania

Sklep NajlepszeObrazy.pl oferuje najwyższej jakości obrazy na płótnie. Przykładamy wagę do każdego detalu wykonania. Wszystkie obrazy są nawlekane na ramę o grubości 22mm z prawdziwego drewna.

Most Golden Gate w Kalifornii

Nasze obrazy charakteryzują się przede wszystkim dużą praktycznością, co przekłada się na funkcjonalność ich zastosowania. Wykorzystane w nich rozwiązania pozwalają na swobodne umieszczenie ich zarówno w dziennym salonie, aneksie jadalnym czy też korytarzu znajdującym się w przedpokoju mieszkania. W zależności od rodzaju dzieła bywa stosowana szeroka paleta barw w pełni harmonizujących z ogólną kompozycją obrazu.

Nasze dzieła cechują niezmiernie mocno nasycone kolory, pozbawione możliwości farbowania i wydzielania bliżej nieokreślonych zapachów, jak ma to na przykład miejsce w przypadku zakupu tanich obrazów z niesprawdzonego źródła. Proponowane przez nas dzieła zostały wykonane w oparciu o stosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Rama każdego obrazu znajdującego się w naszej galerii jest wykonana z prawdziwego drewna a jego boki są odpowiednio obrobione i zadrukowane.

Oddajemy naszemu klientowi obraz łatwy do zawieszenia i posiadający kliny służące do ewentualnego późniejszego drobnego naciągnięcia obrazu. Ceniąc sobie perfekcjonizm, zatroszczyliśmy się o wszystko od strony artystycznej i technicznej – Państwu pozostawiając już tylko swobodę wyboru dzieła.